Dodaj wątek na forum

PAMIĘCI POLSKIEGO FORUM ZSM

Kochani, bardzo chciałabym, aby każdy na pożegnanie wrzucił tu kilka słów od siebie do pozostałych i swój e-mail lub Howrse, jeśli takowe posiada.
Wszystkim będzie brakować tego forum, ale z tego co nam wiadomo, jutro już go nie będzie. Mam nadzieję, że utrzymamy kontakt ze sobą nawzajem. Mamy przecież We Remake, na dole posta zostawiam Wam jego adres, wraz z moim Howrse i e-mailem. Pamiętajmy o tym, że jest mnóstwo innych portali, na których możemy utrzymywać ze sobą kontakt, i chociaż żaden z nich nie będzie jak ZSM, będzie mógł je nam zastąpić.

Howrse - Ayavo
E-mail - Ice.cat@spoko.pl
www.weremake.pl

PAMIĘCI POLSKIEGO FORUM ZSM
Niech zostanie na zawsze w naszych sercach i wspomnieniach.

Dodano: 2017-03-31 06:14:37 przez Ice Cat

Komentarze (12):

• Sayori

Sayori napisał(a):

Ech, nie jestem dobra w ,,poważnych'' wypowiedziach (zwłaszcza chora, kiedy całe ciało boli x"D), aaaaaleeee coś tam naskrobać spróbuję.

ZSM było pierwszym miejscem w internecie, gdzie się udzielałam. (Nadal pamiętam tą podjarkę kiedy mama mi pozwoliła pisać na watahach xD) Poznałam tu wiele wspanialych osóbek (ktorych nie powymieniam, bo jestem leniem xD), więc smutno będzie stracić tą kopalnię wspomnień, ale... Nawet po zniknięciu forum, wspomnienia i przyjaciele pozostaną ^^ 

Iiiiiiiiii to na tyle, bo Yori nie umi pisać z bolącym wszystkim xD

Kontakty tu xD

Howrse - Lilijen

E-mail - lilijen.sayori@gmail.com

DeviantArt - Yoricchi

Facebook - Yoricchi San

Dodano: 2017-03-31 08:54:22

• Luna1620

Luna1620 napisał(a):

Moje najlepsze przyjaciółki to:Superkot,Cleo,Rudolfino,IceCat i Panterka.

e-mail:ptaknow@o2.pl

pa pa!

Dodano: 2017-03-31 09:11:07

• Luna1620

Luna1620 napisał(a):

i gram jeszcze w boonie planet.jestem ptaknow.

Zapomniałam o zwierzaczekkochany,domi-nika i marti.

Dodano: 2017-03-31 10:09:38

Dokonano zmiany: 2017-03-31 11:09:25 przez Luna1620

• elu123

elu123 napisał(a):

#Smuteczek :'C 

JAK KTOŚ JESZCE CHCE MOJEGO FB TO PISZCIE NA PW!!!

Dodano: 2017-03-31 13:04:53

• Śnieżynka2003

Śnieżynka2003 napisał(a):

Bardzo, bardzo Wam dziękuję, Kochane za te wszystkie wspólne chwile <3 ZSM przestaje istnieć, ale my nadal możemy utzrymywać ze sobą kontakt, więc jeszcze nie wszystko stracone :) W duszy mam nadzieję, że ta stronka kiedyś powróci, a jeśli nawet nie, to same możemy jakąś zrobić (chyba nawet już jest blog, no nie?).

Dziękuję za pomoc w trudnych sytuacjach i dziękuję za to , że wybrałyście mnie na moderatorkę. Bardzo miło spędziłam tu wszystkie chwile. To Forum jest pierwszym (i jak na razie - jedynym), na którym naprawdę regularnie się udzielałam. Nie wiem, co teraz będę robić przed komputerem :( 

JESZCZE RAZ BARDZO, BARDZO WAM DZIĘKUJĘ!!! 

Dodano: 2017-03-31 14:34:03

• superkot115

superkot115 napisał(a):

Tia...

Dla mnie ZSM też było pierwszym forum, na którym się udzielałam. Spędziłam tu wiele wspaniałych chwil, pisałam w wielu wspaniałych wątkach ( Pasztet na zawsze w naszej pamięci :c xD ), nie mówiąc już o wspaniałych ludziach. To forum nauczyło mnie wiele. Bardzo wiele.

I naprawdę, wciąż trudno mi uwierzyć,  że jutro, te wszystkie wątki znikną. Ale wspomnienia zostaną ze mną na zawsze. Bo takiego miejsca nie da się zapomnieć.

E-mail: e-mail... tia, ostatnio dostęp straciłam...

Howrse: koninik

I jeszcze raz to powiem: 

Do zobaczenia! 

Bo żegnać się nie żegnamy. Przed nami jeszcze wiele wspaniałych chwil, wiele wspaniałych wspomnień. Jednak to forum... na zawsze będzie tym jedynym. Wyjątkowym.

Bo choć jest dnem, jest wyjątkowe.

Ja... nie potrafię już więcej napisać.

Do zobaczenia! 

Jeszcze raz dziękuję. Wam wszystkim. Nawet hejterom i spamerom, bo to oni wprawiali nas w śmiech i dobry nastrój, mimo iż każdy czasami miał ich dość

~Sup*kot

Dodano: 2017-03-31 15:52:42

• pudelelek55

pudelelek55 napisał(a):

Dzisiaj...

Pudel zabiera się za robienie screenów xDDD

Dodano: 2017-03-31 16:54:09

• superkot115

superkot115 napisał(a):

Parę godzin Ci zostało...

Ale może dasz radę, nadzieja jest xD

Dodano: 2017-03-31 17:38:57

• pudelelek55

pudelelek55 napisał(a):

Dobra ściągnęłam se Bandicama i nagrałam CAŁEGO paszteta...

Wyszło 48 minut kto chce :v

Dodano: 2017-03-31 17:51:53

• superkot115

superkot115 napisał(a):

Jak odzyskam dostęp do e-maila,  wyślę Ci wiadomość na Hw i  będziesz mogła wysłać.

Dodano: 2017-03-31 18:06:09

• pudelelek55

pudelelek55 napisał(a):

spoko jeszcze ponagrywałam pare innych wątków :>

Tych do których były linki w pasztecie x'DDD

Dodano: 2017-03-31 18:17:07

• Poony

Poony napisał(a):

Ja chce! XD Wysyłaj na adres: karolinak241@gmail.com i ogólnie wszyscy, którzy chcą się ze mną skontaktować ^^

A co do forum... Pisałam już kiedyś na ten temat i powtórzenie tego za bardzo boli, więc po prostu zostawiam tutaj swoje serce ---> <3

Dodano: 2017-03-31 22:22:41