Dodaj wątek na forum

PRIMA APRILIS

To już dzisiaj! PRIMA APRILIS! Jakie żarty zrobiliście innym? Jakie żarty inni zrobili wam? Jakie żarty inni zrobili waszym kolegom i koleżankom? Piszcie odpowiedzi w komach!!

Dodano: 2016-04-01 14:00:13 przez 12iza00

Komentarze (7):

• 12iza00

12iza00 napisał(a):

ja do mojej koleżanki: But ci się rozsznurował. (nabrała się)

moja koleżanka do mnie w szkole: Prezydent do nas jedzie!

Moja klasa dla wychowawcy (zrobiliśmy żart a nie powiedzieliśmy): Odrazu po dzwonku wszyscy idą do łazienki. Ja mówię do dziewczyn:

-Chodźcie już do klasy! Już prawie wyszłam z łazienki a nasza wychowawczyni idzie w strone łazienki. My wszystkie wchodzimi do jednej kabiny (przedszkolnej XD) zamykamy drzwi i czekamy. Pani puka do każdych drzwi, kiedy zapukała do tej w której my byłyśmy, Natalka (moja koleżanka) mówi "zajęte". Pani odwiera drzwi a tu w jednej kabinie 7 dziewczyn XD

Moja klasa dla pani (zrobiłyśmy żart, nie powiedziałyśmy): Na 2 lekcji wszystkie dziewczyny idą do klasy I siadamy w ławkach i mówimy do pierwszaków:

Idżcie do klasy III! (Dzieci poszły ale po dzwonku odrazu wróciły >.>) A potem pani z którą miałyśmy lekcje przyszła do tej klasy i powiedziała rzeby trzecioklasiści poszli do swojej klasy. (Powiedziała nam że widziała jak robimyb "przeprowadzkę")

Mieliśmy zamiar zamienić się na kilka miunut z klasą V klasami ale pani dyżurująca nie pozwoliła >.>

Dodano: 2016-04-01 14:10:40

• elu123

elu123 napisał(a):

Ja o całym dniu opowiem może potem, ale teraz chce tylko jedną rzecz napisać: najpopularniejszy żart w naszej klasie: ,,but ci się rozwiązał" :P. I chociaż wszyscy wiedzieli że dzisiaj jest prima aprilis i wszyscy znali ten żart, to każdy się na to nabierał :)

Dodano: 2016-04-01 14:20:28

• 12iza00

12iza00 napisał(a):

:D Ja dzisiaj wszystkicha tak nabierałam :)

Dodano: 2016-04-01 15:28:01

• elu123

elu123 napisał(a):

Hehe :) Najpopularniejszy żart :)

Dodano: 2016-04-01 17:33:49

• ZaZiam(kotka mgiełka)

ZaZiam(kotka mgiełka) napisał(a):

Dziewczyny na lekcjach rzucały butami, krzycząc jednocześnie "Granat!" i wszyscy kładli się na ziemię. xd Natomiast  przdd angielskim jeszcze ustawiły pufy(na których siedzimy podczas lekcji), układając z nich wieżę! XD

Ja się w tym roku nie bawiłał się zbytnio w Prima Aprilis, pewnikiem z powodu zeszłorocznego Sprawdzianu Szóstoklasisty. ;___;

Dodano: 2016-04-01 18:33:26

• Jum&Kap

Jum&Kap napisał(a):

Huh, sprawdzian szóstoklasisty w Prima Aprillis to najgłupszy pomysł ever ;___; A liczyłam, że to jednak będzie żart T^T

My tam mieliśmy jedynie zamianę ról nauczyciel-uczeń :')

Dodano: 2016-04-01 18:49:01

• ka_mila

ka_mila napisał(a):

Smile

Dodano: 2016-04-16 13:18:10