Dodaj wątek na forum

Rudka dorasta...

Moja mała Rudka, tak szybko rośnie! Teraz mam tylko jeden problem... wysterylizować kotkę, czy nie? Chciałabym, żeby miała kociaki, ale potem. W takim wieku jest jeszcze za młoda psychicznie na ciążę. A ciągle wyłazi na dwór. Słońce świeci i nie boi się wychodzić. Niech spadnie śnieg! Doradźcie. Plis!

Dodano: 2017-02-13 19:42:38 przez R

Komentarze (4):

• R

R napisał(a):

Plis! Coraz częściej wychodzi! :C

Dodano: 2017-02-14 07:51:26

• wasata5

wasata5 napisał(a):

Oj, bied na Rudka! Jeszcze jakiś kocur ją napadnie! Wąsik też dorasta i... jest strasznie nerwowy. Ciągle rzuca się do innych kotek, już z domu go nie wypuszczam! Nie wiem czy mam wykatastrować go czy nie? A może Wąsik pokryje Rudkę? Przecież nie są rodzeństwem, tylko przyjaciółmi. C:. O... a ten obrazek to ja rysowałam! 

Dodano: 2017-02-14 21:27:01

• irysiasta 2005

irysiasta 2005 napisał(a):

Uch... Wiecie co? Jeżeli chcesz R, żeby twoja kotka się kiedyś okociła, ale jsst teraz za młoda nie wypuszczj jej na dwór... To moim zdaniem powinno pomóc, a jak kuwete ma to postaw jej gdzieś w domu, lub na balkonie, jeżeli z tamtąd niema jak uciec!!! A co twojego kotka Wasata to proponuje, żebyś go jednak wykastrowała... Bo jak się nie wykastruje (szczegulnie kocura) To może być to później bardzo kłopotliwe! 

Dodano: 2017-02-15 08:00:39

• wasata5

wasata5 napisał(a):

Masz racje. Umówimy się później. Nie chcę, żeby ganiał jakieś kotki, albo stał się agresywny. C:

Dodano: 2017-02-15 14:06:06